Meditace se šamanským bubnem

Vibrace bubnu je velmi silná a léčivá. Nejčastěji nás zavede do vizí, ve kterých jsou pro nás léčivé vzkazy a obrazy.  Šamanismus je jedna z nejstarších metod léčení a získávání odpovědí.Šamanské cesty slouží k upevnění zdraví a léčení duše. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni. 
Při poslechu zvuku rytmického bubnu se nám otevírá možnost ponořit se hlouběji do meditace a také možnost zastavit naší každodenní analytickou mysl. 

Jak vibrace bubnu ovlivňují člověka 

  • Uzdravuje tělo
  • Uvolňuje mysl
  • Otevírá naše srdce
  • Rozpouští strachy
  • Funguje na emocionální úrovni
  • Vyrovnává mozkové hemisfér
  • Spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. 

Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do “tady a teď”. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit. Je známo, že mnoho emočních a psychosomatických obtíží je způsobeno potlačenými či zapomenutými vzpomínkami na traumatické události z vlastního života, nebo informacemi uloženými hluboko v podvědomí. Proto při práci s bubnem můžete pociťovat energie a emoce, které můžete mít zablokované.  Cesta se šamanským bubnem vede k vnitřnímu klidu, obnovuje harmonii a rovnováhu. 

Co s sebou na meditaci? 

Vhodný je pohodlný oděv, šátek přes oči, může být i lehká deka, při změněných staveb vědomí teplota těla klesá. 

Meditaci vede Elizabeth Farooqui , vnučka seveamerického indiána

Více i meditaci najdete zde: Meditace se šamanským bubnem meditace se samanskym bubnemmeditace se samanskym bubnemmeditace se samanskym bubnem
Varianty
Název službyDobaCena
Meditace se šamanským bubnem60 minut250 Kč
Terapeut
Elizabeth Farooqui
Vaše údaje
Datum
květen 2020
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Čas