Soukromé hodiny jógy s Ájou Horáčkovou

Soukromé lekce jógy s Ájou Horáčkovou.
V určité době přijde čas na to, posunout jógovou praxi na další úroveň.
Individuální hodiny jsou přesně se orientují dle osobních potřeb, případných zranění, popřípadě nevyužitého potenciálu.

Zkušenosti klientů s Ájou

Tianyi H. (basketbalistka, broadcasting engineer)

Jógu s Ájou dělám už 3 roky. Je pro mě neskutečnou inspirací. Pod jejím vedením se doslova mění moje životní návyky krok za krokem. Moje rána jsou aktivnější, tělo flexibilnější a mysl více uvolněná, v pohodě. Začala jsem o sebe pečovat tak nějak komplexněji. Také cítím, žejsem teď silnější, a hlavně mobilnější. Kvůli časové vytíženosti jsou pro mě individuální hodiny perfektní.

Veronika K.(divadelní herečka)

Ája je neskutečně příjemný a pozitivní člověk, který mě přivedl do světa jógy! Díky ní jsem objevila, čeho všeho je moje tělo schopné a baví mě s každou lekcí sledovat ten pokrok. Dokonce jsem začala jógu cvičit sama doma. Při jejích hodinách se rozhodně nenudíte, za to se ale pěkně zapotíte! Je hodně trpělivá a všechno vám v klidu vysvětlí. Chápe, že každý člověk je individuál a má své tempo. Jestli jste začátečníci, není se čeho bát, ba naopak Ája vás přesvědčí, že pro vás nic není nemožné. ❤

Léon G. (IT specialista)

Nejvíc se mi na lekcích s Ájou líbí, že respektuje možnosti studenta. Vždycky mi dá tipy, jak asánu zdokonalit, na co se zaměřit, co praktikovat častěji. Její jemný, ale nesoudící přístup je neskutečně motivující. Neuvěřitelně se vždycky posunu po individuální lekci. I když je jóga nesoutěživá, jako chlap mám samozřejmě radost, když vidím pokrok. Jelikož sedím často u počítače, největší úspěch pro mne byl, že jsem se pomocí jógy vypořádal s bolestí zad.

Joga Aja HorackovaJoga Aja HorackovaJoga Aja HorackovaJoga Aja Horackova
Varianty

Název službyDobaCena
Soukromá hodina jógy s Ájou Horáčkovou60 minut790 Kč
Terapeut
Ája Horáčková
Datum
prosinec 2020
po
út
st
čt
so
ne
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Čas
Vaše údaje