Aktivní relaxace

Příjemná a uklidňující relaxace pro tělo i mozek, kdy každý termín se hravým způsobem věnuje jednomu z níže uvedených témat: 

 Ikigai 3.10.

Japonské tajemství šťastného a dlouhého života…
Jaký smysl má můj život? Proč někteří lidé vědí, co chtějí, a žijí s vášní, zatímco jiní jsou malátní a zmatení? Na společné cestě za IKIGAI zapomeneme na spěch, pokusíme se najít svoje životní cíle a poslání, lépe si uvědomit, v čem jsme opravdu dobří, a co nám přináší uspokojení. A snad i získáme odvahu se právě tomu věnovat. IKIGAI je skryté v našem nitru a vyžaduje trpělivé hledání, abychom pronikli do největších hlubin své bytosti a našli ho.

Delfíní meditace 17.10.

Co když všechno, co víme o delfínech, je už v nás? Meditační relaxace na spojení s naším vnitřním delfínem.
Zábavným způsobem a bez většího úsilí posílíme naše přirozené spojení s delfíny, abychom už navždy zůstali ve spojení. Delfíni nás zvou, abychom byli jako oni – hráli si, smáli se a abychom se dostali ze svých myslí…
PS: Setkání s delfínem v přírodě je stejně fascinující jako setkání s delfínem v sobě.

Seznamka 31.10.

Seznam se s nejdůležitější bytostí svého života – sám se sebou.
Kdy jsi zaprodal to, čemu skutečně věříš, jen abys byl někým milován anebo přijímán? S čím jsi souhlasil, ačkoli víš, že je to hluboce mylné? Pokud stále kroužíš nad starým zraněním, najdi si novou dráhu letu…Hravým způsobem se podíváme do zrcadla a seznámíme se s některými částmi svého já, kterým jsme dosud nevěnovali pozornost, nebo je přehlíželi.

Pobyt ve tmě, aneb co pro oči nevidíme? 

Tma posvítí na problémy a souvislosti, kolem kterých léta chodíme jako slepí…
Tajemství je ukryto uvnitř nás. V alchymistickém kotli Jin a Jang naší duše. Pobyt ve tmě, tichu a samotě je jedna z cest do hlubin naší duše, našeho sebepoznání, sebeurčení a sebeorientace. Zastavení se v čase, vstup do totální osobní přítomnosti. TADY a TEĎ umožňuje harmonii naší hmotné a duchovní formy, jejich souhru, možnou metamorfózu ze zmatku k pocitu štěstí.

Naši čakroví spojenci 

Společně objevíme svá čakrová silová zvířata a zjistíme, co nám říkají a jak je pro svou podporu a vedení můžeme využít...
Čeká nás prožitek hlubinné imaginace prostřednictvím systému čaker. Pozoruhodný výlet do jedné z bran, jež nám umožní vstoupit do neznámé dimenze sebe samých.

Co Ti šaman napoví 

Náhled za oponu šamanismu s pohárem Wayusy (tradičního nápoje z Amazonského pralesa)
Šamani i v dnešní době komunikují s neviditelným světem. Podstatou proniknutí do tohoto světa je pochopení, že věci nejsou takové, jak se jeví, že existuje jejich skrytý rozměr a že všechny mají dva aspekty: esenci a hmotu. Společně nahlédneme do světa symbolů a obrazů kde duchovno i každodennost jsou jedním, kde chápeme ne hlavou, ale srdcem, stačí náznak, abychom pochopili význam….

aktivni relaxace
Varianty
Název službyDobaCena
Aktivní relaxace90 minut350 Kč
Vaše údaje
Datum
říjen 2019
po
út
st
čt
so
ne
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Čas